2013 m. sausio 14 d. Viena jaukiausių vietelių Chiang Mai'juje

Kai kas nors įkrenta į akį būna labai nemalonu ir kartais net skauda, o jei kas "krenta į akį", tai džiaugsmas ir malonumo pojūtis beveik garantuotas. Judėjome mes Ciang Mai'jaus siauromis senamiesčio gatvelėmis. Atrodė jog kelias baigėsi. Bet štai dar vienas posūkis, po to dar vienas, gatvelė šiek tiek praplatėjo. Aplinkui vien aukšti statiniai ir betono sienos. Kur mes papuolėme? Norėjosi tik rasti kelią į labiau pažįstamą vietą. Paėjus dar keletą metrų ir įvyko tas "kritimas į akį". Niekuo neišsiskirianti, mažytė iškaba, vartai į vidų, kviečiantys užeiti pavakarieniauti. Užsukome ir iš karto patekome į kitą pasaulį. Tiesiog buvome tikrose džiunglėse, kurios įsikūrė tarp betono ir pastatų "džiunglių". Viešbutukas - kavinė - restoranėlis. Erdvė aplinkui pilnai susipynė su žaluma ir jaukiais viešbutuko kambariais. Restoranėlis irgi buvo pasislėpęs už liaunų bambuko stiebų. 

Čia vakarais visų laukia paruoštas "švediškas stalas", kurio kaina tik 9 Lt./žmogui. Persivalgymas garantuotas. Širdelė tiesiog šokinėjo iš laimės, kad mums pavyko rasti tokią nuostabią vietą vakarojimui. Relax'as garantuotas. Tiems, kurie yra ar dar tik ruošiasi atvykti į Chiang Mai'jaus miestą, patariame nors kartą atvykti ir aplankyti šią žaluma alsuojančią vietelę. Gaila, kad viešbučio iš anksto čia rezevuotis nepavyks, nes vietinės taisyklės skelbia, kad įsikurti čia galima tik atvykus ir jei yra vietų. Žodžiu, kas pirmas tas gudresnis.

Be viso to šeimininkai dar siūlo pasiklausyti lengvos muzikos, o mėgėjams gaminti valgį, thajų patiekalų ruošimo kursus. Gal plačiau apie tai rasite jų tinklalapyje www.gaps-house.com